Teatr im. Stefana Jaracza Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku
Aktualności Repertuar Teatru Najbliższe wydarzenia Otwockie Kino w Teatrze O Teatrze Warsztaty Teatralne Galeria Kontakt
Najbliższe wydarzenia

 

 

"Tribute to Jantar" to projekt, w którym najlepsi uczestnicy programów: "The Voice of Poland", "Twoja Twarz brzmi znajomo" oraz "Mam Talent" śpiewają utwory Anny Jantar. Marek Kaliszuk, który jednocześnie prowadzi koncert, Arek Kłusowski, Katarzyna Sawczuk i kilku innych wokalistów, którzy dotarli do ścisłych finałów muzycznych show ukazują zupełnie nieznane, dość zróżnicowanie a zarazem nowatorskie aranżacje, a miłośnicy Anny Jantar wychodzą z koncertu wzruszeni i pod wielkim wrażeniem. Repertuar Anny Jantar przyciągnął w wielu miastach tłumy fanów twórczości Artystki.

Osiem wspaniałych młodych głosów wykonuje takie przeboje jak "Tylko mnie poproś do tańca", "Nic nie może wiecznie trwać", czy "Najtrudniejszy pierwszy krok", a to wszystko przy akompaniamencie bandu na żywo.

Skład: Marek Kaliszuk Filip Mettler Ernest Staniaszek Jagoda Kret Kamil Bijoś Arek Kłusowski Małgorzata Nakonieczna Katarzyna Sawczuk Band: Krzysztof Mroziak - piano, akordeon, aranżacje, kierownik muzyczny Łukasz Belcyr- gitara Konrad Kiełbasa- bas Sylwester Malinowski- perkusja Krystian "Elvis" Balawender- trąbka Władysław Wiater- saksofon Sebastian Ziółkowski- puzon.

 

Autoportret - Wernisaż wystawy Wiesława B. Bołtryka /WSTĘP WOLNY!

W programie m.in.: Improwizacja Bolesław Błaszczyk (Grupa MoCarta) i Wiesław B. Bołtryk. Wiesław B. Bołtryk - urodzony w 1954 r. w Białymstoku. Zajmuje się m.in.: poezją, aktorstwem, teatrem (autor sztuk, reżyser), performancem, snycerką, rzeźbą, grafiką komputerową, plakatem, projektowaniem logotypów, rysunkiem satyrycznym... Wydawca pisma artystycznego „TREUBURG POST”. Prowadzi galerię autorską BOLT Galery. Jest autorem sztuk teatralnych "SPECTACOLO” i „Listy do 3M”.

Wystawa malarstwa, termin 20.X. –30.XI.

 

 

 

 

 

Spektakl składa się z kilkunastu krótkich utworów będących propozycją szczerego i radykalnie egzystencjalnego dialogu z widownią. To rodzaj nowoczesnego kabaretu teatralnego, próbującego sprostać nowemu paradygmatowi pojmowania siebie i rzeczywistości.

Grupa kilku osób odgrywających sceny z utworów Levina stanie się trupą teatralnych tułaczy. Punktem wyjścia jest świadome umiejscowienie powoływanego na scenie świata w Otwockiej rzeczywistości. Krótkie sceny tragikomiczne oparte na konfliktach międzyludzkich przeplatane będą szalonym korowodem spajającym przedstawiane w całość. "Wieczór z Levinem" ma za zadanie rozśmieszyć, przerazić, zaskoczyć i wzruszyć. Przedstawienie jest efektem warsztatów aktorsko-teatralnych, które odbyły się między lipcem a grudniem 2016r.

OBSADA: Aleksandra Garwolińska Emilia Lasecka Aleksandra Wasilewicz Marta Żelazko Bartosz Dębecki Dominik Kawka Adrian Wojciechowski scenografia i kostiumy: Dorota Kocięcka

reżyseria:Fabian Kocięcki Uprzejmie informujemy, że wejście do Teatru możliwe jest najwcześniej na 30 min. przed rozpoczęciem spektaklu. Bilety: 15/20zł

(przedsprzedaż/w dniu spektaklu) dostępne od 4.09.2017r.

Światowe ikony muzyki

Koncert charytatywny

Na scenie wystąpi Julia Węgrowicz z zespołem DeCover. Koncert pod patronatem Prezydenta Miasta Otwocka. Niezwykły pomysł na upamiętnienie żydowskiej społeczności Otwocka. Celem koncertu jest odbudowanie „pompy” z popularnego zdjęcia wykonanego przed laty przy ulicy Andriollego.

*BILETY 30zł dostępne od dnia 24.08.2017 r.

 

Hiszpania - muzyka, taniec, śpiew.

30 września

godz. 19:00

Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku.

Spektakl muzyczny HISZPANIA to niezwykła podróż przez świat flamenco. Przepełnione silnymi emocjami historie opowiedziane za pomocą muzyki tańca i śpiewu, wciągają widza w świat wielkich przeżyć i wielowiekowej tradycji. Wirtuozeria gitary w połączeniu z przenikliwymi melodiami, interpretowana przez zmysłowy i charyzmatyczny taniec stanowią barwny kolaż różnych obliczy flamenco, które cały czas się rozwija i inspiruje nowe pokolenia Hiszpanów.

Wystąpią polskie gwiazdy flamenco: Agata Teodorczyk Aniela Mikucka Andrzej Lewocki Link do filmu promującego: https://www.youtube.com/watch?v=GHiuXPnYiCA

*BILETY 30zł/40zł dostępne od dnia 4.09.2017 r

 

Spektakl "Klub Mężusiów"_Teatr Capitol 28.10.2017 Teatr Miejski w Otwocku

Bilety w cenie 70/90 PLN dostępne od 31.08.2017 w kasie Teatru Miejskiego w Otwocku

pn,pt 8.00-16.00 wt,śr 8.00-18.00 czw. 8.00-20.00

lub online :) https://www.kupbilecik.pl/impreza-19638-klub.mezusiow.otwock.html http://teatrcapitol.biletyna.pl/event/view/id/56591

Klub Mężusiów Obsada: Roland - Krzysztof TYNIEC Karol - Cezary MORAWSKI Andy - Michał MILOWICZ Mario - Robert WABICH Reżyseria: Andrzej Rozhin Scenografia: Dorota Banasik Kostiumy: Małgorzata Bursztynowicz Muzyka: Marcin Partyka

Data premiery: 17.01.2013 r.

Czas trwania: 120 minut z przerwą

Czterej przyjaciele – Roland, Karol, Andy i Mario spotykają się raz w tygodniu w od dawna nie używanej kotłowni centrum handlowego. Możliwość posiedzenia w męskim gronie to dla nich jedyna możliwość ucieczki od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek kłopotów w domu. Do czego zdolni są mężczyźni, aby wkraść się z powrotem w łaski swoich żon? Na to pytanie znajdziecie Państwo odpowiedź w brawurowej komedii w reżyserii Andrzeja Rozhina. „Klub mężusiów” to ironiczny pstryczek w nos dla problemów małżeńskich. Dowcipne ukazanie dwóch, diametralnie różniących się od siebie światów – kobiet i mężczyzn. Współczesny język, zaskakujące zwroty akcji, lekkie pointy i mistrzowskie konwersacje, to recepta na zabawę, przed którą nie da się obronić. Komedię uzupełniają wielkie światowe hity disco, które łamały serca kobiet i królowały na pierwszych miejscach list przebojów. „Klub mężusiów” to męska jazda w szalonym komediowym tempie w gwiazdorskiej obsadzie, którą trzeba obejrzeć!

 

 

szczegóły:

http://www.ock.com.pl

Gerry Jablonski & The Electric Band -III Blues w Teatrze, 25.06 godz. 18.00

To już czwarty koncert z naszego cyklu „Blues w Teatrze”

Wystąpi Gerry Jablonski & The Electric Band ze Szkocji.

Ceny biletów 35 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu

Sprzedaż biletów :

1. Ag.220V-CopyShop (OTBiB). Otwock, ul.Karczewska 15A

2. Teatr im.Jaracza, Otwock, ul.Armi Krajowej

 

"O! Moralności Pani Dulskiej" - Spektakl

BRAK ZAPROSZEŃ

 

Litwo... Ojczyzno Moja??? - Czytanie performatywne.

Teatr Miejski. sobota- 24.06

g. 19.00

Zapraszamy na czytanie performatywne fragmentów "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza przez aktorów ATM Otwock które jest wynikiem pracy warsztatowej pod kierunkiem reż. Fabiana Kocięckiego. OBSADA: Emilia Lasecka Aleksandra Wasilewicz Marta Żelazko Bartłomiej Jesiotr Dominik Kawka Adrian Wojciechowski

ZAPROSZENIA od 19.06.2017 dostępne w kasie Teatru.

 

Z przykrością informujemy że spektakl "Dom na granicy" jest odwołany. Po zwrot biletów zapraszamy 19.06.2017 do kasy Teatru.

 

DOM NA GRANICY

Sławomir Mrożek

Adaptacja i reżyseria: Krzysztof Czekajewski

Muzyka: Bolesław Błaszczyk

Scenografia: Joanna Dębecka

Obsada: Eliza Głuszko, Monika Aniszewska, Aldona Marton-Skoczek, Natalia Wojciechowska, Magda Charczuk, Przemek Skoczek, Łukasz Błaszczak, Arkadiusz Żelazko, Marcin Herubin, Mateusz Prządka, Szymon Mańkowicz.

„Dom na granicy” to zaproszenie do groteskowego, ukazanego w krzywym zwierciadle świata, w którym, jak to u Mrożka… bywa śmieszno i straszno. Dom, to miejsce, które kojarzy nam się z normalnością, zaciszem, spokojem, ciepłem. Co się jednak może wydarzyć, kiedy do naszego domu przyjdą obcy…? Intruzi, którzy mają wielką pokusę, by z miejsca nam najbliższego uczynić strategiczny punkt graniczny. By skonfrontować zwykłe ludzkie wartości z nowymi ideami i przebudować… „nasz Dom”. Czy zwyczajni domownicy mają szansę w starciu z nieproszonymi gośćmi, którzy nie cofną się przed niczym dla osiągnięcia własnych celów?

BILETY 15/20 zł w przedsprzedaży/ w dniu spektaklu dostępne od 22.05.2017r.

 

 

,,O! Moralności pani Dulskiej” Spektakl

Sztuka inspirowana utworem G. Zapolskiej ,,Moralność pani Dulskiej”. Użyte w komedii ,,O! Moralności pani Dulskiej” - środki służą uwypukleniu głównego tematu – kryzysu moralności mieszczańskiej. W tragifarsie elementy komiczne łączą się z poważną, wręcz tragiczną problematyką społeczno – moralną.

Wykonanie – Amatorska Grupa Teatralna

Reżyser – Agnieszka Sadurska

Występują: Anna Ocypa – pani Aniela Dulska Ada Biedrzycka – Hesia Dulska Liliana Elis – Mela Dulska Marek Składowski – Zbyszko Dulski Aleksandra Prasuła – Juliasiewiczowa Renata Augustyniak - Lokatorka Magdalena Chada – Hanka Jan Drewicz – Felicjan Dulski Izabela Jakubik – Tadrachowa

 

ZAPROSZENIA dostępne od 12.06.2017

 

SCENARIUSZ DLA TRZECH AKTORÓW-ODWOŁANY

11.06.2017 r.

godz. 20.00

SCENARIUSZ DLA TRZECH AKTORÓW -Bogusława Schaeffera w wykonaniu Aktorów ATM i reżyserii Dagmary Hankiewiczowej. To gwarantowany przebój. Ta przewrotna, błyskotliwa sztuka, wprost stworzona do improwizacji, napisana została przed laty dla znakomitego tercetu: Jana Peszka, Andrzeja Grabowskiego i Mikołaja Grabowskiego; ten ostatni również ją wyreżyserował. W otwockim przedstawieniu trudne zadanie zastąpienia tamtych mistrzów wzięli na siebie: Konrad Nieradka, Paweł Zakrzewski i Ireneusz Cacko. Z niezłym efektem.

BILETY 15zł przedsprzedaż / 20zł w dniu spektaklu, dostępne od 22.05.2017

 

DZIEŃ DZIECKA W TEATRZE MIEJSKIM W OTWOCKU 02.06.2017r.

9.00 Projekcja filmu dla dzieci *Wydarzenie zamknięte

11.00 "RECEPTA NA LATO" - Spektakl dla dzieci *BILETY 15 zł, dostępne w dniu spektaklu

16.00 Projekcja filmu dla dzieci – "Sing" *WSTĘP WOLNY

19.00 "KOPCIUSZEK" Premiera spektaklu dla dzieci Koła teatralnego prowadzonego przez Edytę Sąsiadek w Klubie Smok. *WSTĘP WOLNY

 

Informujemy, że bilety na musical "Skrzypek na dachu" w dn. 10 i 11 czerwca ZOSTAŁY WYPRZEDANE.

"DAMY I HUZARY" A. Fredro Reż. Laura Łącz, Teatr Karta

Akcja przedstawienia toczy się w wiejskiej posiadłości Majora.

Odpoczywa tutaj w z grupa huzarów, umilając sobie czas grą w szachy oraz polowaniami. Taki stan nie trwa jednak długo. Majora odwiedzają jego trzy siostry razem ze świtą młodych dziewcząt. Żołnierski honor nakazuje godnie przyjąć niewiasty. Huzarzy dwoją się i troją jednak nie wszystko wychodzi po ich myśli. Ich wysiłki odnoszą inny skutek niż zamierzali. Tymczasem damy niezrażone nieokrzesaniem gospodarzy, postanawiają wprowadzić w życie swoje plany dotyczące ożenku Majora. Początkowo wszelkie próby pań spełzają na niczym ale z czasem intryga kończy się małżeństwem Zofii i porucznika, któremu bezdzietny Major postanowił zapisać swój majątek.

Obsada: Major - Grzegorz Sychowiec Rotmistrz –Arkadiusz Żelazko Edmund porucznik – Adrian Wojciechowski Kapelan – Zdzisław Zadrożny Orgonowa – Małgorzata Kowalska Dyndalska – Beata Cisek Aniela – Barbara Różycka Zosia – Sylwia Zakrzewska Fruzia - Marta Żelazko Zuzia – Aleksandra Domitr Józia – Monika Wojciechowska Grzegorz - Andrzej Skwara

BILETY 15zł przedsprzedaż / 20zł w dniu spektaklu, dostępne od 15.05.2017

 

 

 

Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku

28.05.2017 r. niedziela godzina 18:00

Trupa Teatralna Meandry zaprasza bardzo serdecznie na swój pierwszy występ w Otwocku!

Przygotowany spektakl jest po części kontynuacją poprzednich, czyli "Portret kobiety z mężczyzną w tle, czyli strzała Pegaza" oraz "Samiec Beta, czyli dlaczego jest tak trudno". Zapraszamy bardzo serdecznie!

Wystąpią: Anna Najda Anna Ciok Anna Izdebska Marta Stępniak Natalia Ozimek Iga Rzyśkiewicz Anna Izdebska Adrianna Barańska Katarzyna Jabłońska Natalia Drewnik Patrycja Aniserowicz Maciej Uba Jacek Góral Jakub Sitkiewicz Piotr Woźnica Karol Borawski Wojciech Stępniewski Marek Ledworowski

Reżyseria: Małgorzata Kmiecińska Joanna Grabska

Oprawa muzyczna: Filip Kucharczyk

WSTĘP: 15zł

 

Skrzypek na dachu - musical 10.06 g. 18.00 i 11.06 g. 16.00

 

 

 

„Tutam” to „sztuka w 19 scenach pisana w 1991 w Salzburgu, Krakowie, Rabce, Florencji i Paryżu”. Jest to komedia ze znakomitymi rolami dla dwojga wykonawców. Każdy z aktorów wciela się w dwie różne postaci. Oboje tworzą dwa wspaniałe duety, grając kelnera i kelnerkę w pewnej kawiarni oraz parę stałych bywalców lokalu. „Przeistoczenie” odbywa się na oczach widzów – nie za kulisami, lecz na scenie, gdzie zaznaczono dwa plany. Na pierwszym, przy kawiarnianym stoliku, elegancki pan i wytworna dama prowadzą dowcipną konwersację, przeradzającą się w subtelny flirt. W głębi, na zapleczu, On przeobraża się w rubasznego prostaka kelnera, Ona w prymitywną, tępą kuchtę marzącą o księciu z bajki.

Występują:

Ona - Inez Czarnecka

On - Paweł Zakrzewski

Reżyseria: Tadeusz Hankiewicz

BILETY :15/20 zł w sprzedaży

 

Zapraszamy na: Spektakl "Szelmostwa Lisa Witalisa"

23.04.2017 r. godz. 17.00 Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku

BILETY 15 zł przedsprzedaż od 20.02.2017 r. 20 zł w dniu spektaklu

"Szelmostwa Lisa Witalisa" Lis Witalis pragnie zostać najsłynniejszym lisem na świecie. Aby zrealizować ten chytry plan chwali się pięknie wyczesanym ogonem. Kiedy zostaje najważniejszą osobą w lesie wymyśla niestworzone historie i wykorzystuje swoich poddanych. Naiwne zwierzęta ulegają jego niecodziennej fantazji i stają się ofiarami chytrego lisa… To dynamiczne i zabawne przedstawienie, w którym aktorzy zaczarują scenę, rozbawią zarówno dzieci, jak i ich opiekunów. Dlatego spektakl przeznaczony jest dla widzów od 5 do 105 lat.

Występują aktorzy Teatru Jaracza. Scenografia: Dominika Tomaszewska. Adaptacja tekstu i reżyseria: Krzysztof Czekajewski.

 

 

 

Copyright Teatr im. Stefana Jaracza © 2007. Projekt i realizacja: Proconnectia